Dyżury Nauczycieli.


Dyżury Dyrekcji


Gabriela GrzegorowskaWtorek
Piątek
12.00 – 15.00
8.00 – 11.00
Wiesława MajchrzakPoniedziałek
Środa
8.00 – 10.00
13.00 – 15.00
Violetta LeśnaPoniedziałek
Czwartek
8.00 – 11.00
13.00 – 15.00


Dyzury Nauczycieli klas I-III


Radosława Reszkowska1bPierwsza środa miesiąca15.30-16.15
Maria Wydra1aPierwsza środa miesiąca16.30-17.15
Violetta Bladowska3bDrugi czwartek miesiąca16.20-17.05
Bożena Stępowska- Gojowy2aPierwszy poniedziałek miesiąca16.00-16.45
Anna Tomczak- Stefanzajęcia plastycznePierwszy wtorek miesiąca15.00-15.45
Hanna Chamir - Kosmatka1cOstatni poniedziałek miesiąca15.30-16.15
Anna Baumgart3aPierwszy wtorek miesiąca14.45-15.30
Violetta Butowt3dPierwszy piątek miesiąca15.00-15.45
Barbara Bachora3cPierwszy czwartek miesiąca15.30-16.15
Sylwia WolskareligiaDrugi wtorek miesiąca15.30-16.15


Dyżury Nauczycieli klas IV-VII


Aleksandra Dzieżajęzyk angielskiDruga środa miesiąca14.35-15.10
Izabela Kosmowska - Gawlakjęzyk angielskiDruga środa miesiąca15.30-16.15
Elżbieta Okrucińskajęzyk polski, wdżDruga środa miesiąca15.30-16.15
Dorota WitkowskareligiaDrugi piątek miesiąca14.35-15.10
Emilia Malińskajęzyk polskiPierwszy poniedziałek miesiąca15.40-16.25
Teresa Trawińskajęzyk polski, historiaTrzeci czwartek miesiąca14.40-15.25
Danuta Łońskatechnika, informatykaPierwszy poniedziałek miesiąca17.15-18.00
Anna Izdebskaprzyroda, biologiaPierwszy piątek miesiąca14.25-15.10
Aleksandra KufelmatematykaOstatni czwartek miesiąca16.25-17.10
Anna Sulikowskajęzyk angielskiPierwszy poniedziałek miesiąca16.25-17.30
Karolina ŁukamatematykaPierwsza środa miesiąca14.35-15.20
Jolanta Adamskawychowanie fizycznePierwszy poniedziałek miesiąca16.30-17.15
Grażyna Onisiewiczjęzyk polski, historiaPierwsza środa miesiąca15.30-16.15
Bożena Sokołowskawychowanie fizycznePierwszy wtorek miesiąca15.45-16.30
Piotr DuchalskimuzykaDruga środa miesiąca14.45-15.30
Ewa PrzęzakplastykaDruga środa miesiąca15.30-16.15
Kamila Demskajęzyk niemieckiDruga środa miesiąca15.30-16.15
Beata Synakiewiczhistoria, wdżDruga środa miesiąca14.45-15.30
Anna BulińskachemiaPierwszy wtorek miesiąca11.50-12.35
Magdalena MarszałfizykaPierwszy wtorek miesiąca16.25-17.10
Jolanta OrnatowskageografiaDruga środa miesiąca15.30-16.15
Hanna TrojanowskaprzyrodaDrugi czwartek miesiąca15.30-16.15
Marcin Michalskiwychowanie fizycznePierwszy wtorek miesiąca15.40-16.25
Rafał Fiedorowicztrener

© sp45.bydgoszcz.pl E-mail: zsnr6@bip.oswiata.bydgoszcz.pl