Zajęcia Pozalekcyjne.


Zajęcia pozalekcyjne klas I-III.


KlasaNauczycielNazwa KołaDzieńGodzinaSala
1bR. ReszkowskaZDWśroda
10.45
11.30
1bR. Reszkowska"Koncerty w Filharmonii"wtorek jeden raz w miesiącu
1aM. WydraZDWwtorek
9.50
10.35
1aM. Wydra„Koncerty w Filharmonii”wtorek jeden raz w miesiącu

Filharmonia
1cH. Chamir - KosmatkaZDWśroda
8.00
8.45
1cH. Chamir - Kosmatka"Koncerty w Filharmonii"wtorek jeden raz w miesiącu

Filharmonia
3bV. BladowskaZDWwtorek
11.50
12.35
3bV. Bladowska"Przyjaciele wiedzy"wtorek
11.50
12.35
2aB. Stępowska - GojowyZDWponiedziałek

15.35
16.20
2aB.Stępowska-Gojowy"Bawię się i uczę"poniedziałek
15.35
16.20
3aA. BaumgartZDWwtorek
14.45
15.30
53
3aA. Baumgart"Świat matematyki"wtorek
14.45
15.30
53
3dV. ButowtZDWśroda
15.30
16.15
3cB. BachoraZDWponiedziałek
15.35
16.20
31
3cB. Bachora„Odkrywcy zaczarowanego świata"poniedziałek
15.35
16.20
31
I. Kosmowska - Gawlak"Let"s have fun" - kółko języka angielskiegowtorek15.40
16.25
31


Zajęcia pozalekcyjne klas IV-VI.


KlasaNauczycielNazwa KołaDzieńGodzinaSala
kl.6bT. TrawińskaJęzyk polski jest prostywtorek13.50
14.35
logopeda
kl.4a,4b,4d,6b,6cA. KufelMatematyka dla każdegoczwartek15.40
16.25
08
kl.5-7J. AdamskaSKS - piłka ręcznaponiedziałek15.40
16.50
kl.4-7A. IzdebskaPogotowie przedmiotowepiątek14.30
57
kl.7A. IzdebskaKoło biologicznewtorek16.25
17.10
57
kl.4-6
T. TrawińskaZnam historię swojego miastaczwartek10.45
11.30
logopeda
kl.4-7B. SokołowskaSport to zdrowiewtorek13.45
15.20
dsg
kl.4-7D. ŁońskaSprawne ręcewtorek7.10
8.00
55
kl.7K. DemskaKółko j.niemieckiegośroda15.30
16.15
6cD. WitkowskaIndywidualne zajęcia czwartek12.00
12.45
w domu ucznia
kl.4b,4c,6c,7a
wymiennie
E. OkrucińskaJęzyk polski dla każdegopiątek14.45
15.30
kl.4-7B. SynakiewiczDetektywi przeszłościponiedziałek14.45
15.30
kl.4-7P. DuchalskiChórczwartek15.40
16.25
60
kl.4d,7c,6aG. OnisiewiczJęzyk polski nie tylko dla orłów.poniedziałek15.40
16.25
kl.7J. OrnatowskaKółko geograficzneśroda15.30
16.15
59
E. Przęzak
A. Baumgart
Zajęcia polsko - romskiewtorek15.40
kl.5cT. TrawińskaJęzyk polski na 5czwartek11.50
12.30
logopeda
kl.7bT. TrawińskaPolski na 100%czwartek14.45
15.30
59
kl.6-7A. SulikowskaEnglish Mayday
ZDW
środa15.40
16.25
kl.4-5A. DzieżaLearn and play
ZDW
wtorek15.40
16.25
58
kl.4a,5a,5bE. MalińskaJęzyk polski w mowie i piśmie
ZDW
piątek14.45
15.30
Kl.4-7E. PrzęzakKolorowy światśroda14.40
15.25
Kl.5J. AdamskaZajęcia rekreacyjnewtorek7.15
8.00
kl.7b,5b,4bK. ŁukaZajęcia wyrównawcze z matematykipiątek13.50
14.35
08
kl.5c,6aK. ŁukaZajęcia wyrównawcze z matematykipiątek14.45
15.30
08


© sp45.bydgoszcz.pl E-mail: zsnr6@bip.oswiata.bydgoszcz.pl