Sukcesy Uczniów.


Podsumowanie I semestru 2014/2015

Uczniowie wyróżniający się w klasach I – III

Wiktor Gostomczyk
Julia Kachlicka
Grzegorz Karcz
Jakub Poznań
Martyna Stołowska
Oliwia Tykwińska
Kalina Andrearczyk
Damian Jaworski
Oskar Kobza
Wiktorie Sadowska
Igor Stan
Kacper Sudoł
Wojciech Gajewski
Dawid Paczkowskai
Ida Marciniak
Kacper Bortkiewicz
Zuzanna Sikorska
Oliwia Bannach
Zuzanna Chyżewska
Helena Jaroch
Wiktoria Juńczyk
Julia Ciechańska
Amelia Niewiadomy
Dawid Krawczyk
Patrycja Chrzanowska
Michał Ciesielski
Wiktoria Gołębiewska
Amelia Gronkowska
Lena Brzezińska
Adrianna Janiszak
Julia Kubczyk
Alexander Lemański
Dominika Dalmer
Izabela Kołacka
Maja Lutomska
Jakub Nowak
Malwina Nowakowska
Piotr Ścieszka
Weronika Janicka
Nikodem Jankowski
Eliza Wojnacka
Olivier Puchrowicz
Daniel Idczak
Alicja Wawrzynowicz
Norbert Dadok
Eryk Dziatkowicz
Emilia Huse
Marcin Kotoliński
Jakub Grossmann
Wiktor Linde
Liwia Karpus
Julia Tucholska
Dominika Obara
Mateusz Kalinowski
Kacper Wącek
Karolina Laska
Martyna Urbanowicz


Uczniowie z ocenami wzorowymi z zachowania w kl. IV-VI

Marika Grugel
Michał Jagiełka
Sandra Grymuza
Martyna Jarzębowska
Kinga Kaliszewska
Agnieszka Krutul
Dominika Dorosz
Zuzanna Gotsberg
Maja Guzek
Roksana Masłowska
Julia Jully
Laura Zielinska
Kacper Schroder
Zuzanna Adamiak
Natalia Bortkiewicz
Marika Ogorzałek
Aleksandra Majczak


Uczniowie ze śr. dydaktyczną co najmniej 4,75
i co najmniej bdb zachowaniem


Julia Milas
Marianna Grzybowska
Marika Grugel
Kacper Kowalski
Michał Jagiełka
Kajetan Romańczuk
Agnieszka Krutul
Kinga Kaliszewska
Bartosz Paczkowski
Maja Guzek
Dominika Dorosz
Julia Jully
Zuzanna Gotsberg
Roksana Masłowska
Zuzanna Adamiak
Martyna Nowakowska
Marika Ogorzałek
Sebastian Szynka
Natalia Bortkiewicz
Michalina Krukiewicz
Aniela Sieracka
Tomasz Ciesielski
Aleksandra Majczak
Paulina Schilling
Klaudia Tomaszewska






Robert Skoczylas

Robert Skoczylas - II miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego Młodzików w zapasach w stylu wolnym.


V miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy

V miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy - Piłka Nożna - kategoria dziewcząt.


Szkolny Konkurs Przyrodniczy

I miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym - Bieg Terenowy z Zadaniami - Park nad Starym Kanałem.


I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Unihokeja Chłopców

I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Unihokeja Chłopców.


Finaliści etapu szkolnego konkursów

Finaliści etapu szkolnego konkursów z języka polskiego i przyrody oraz reprezentacja drużyny dziewcząt w piłce ręcznej.


Karolina Janaszkiewicz

Karolina Janaszkiewicz kl. 6a - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Wyczuj Wyczóła"


III miejsce w Turnieju Halowaj Piłki Nożnej chłopców

III miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej chłopców.


Finaliści turnieju piłki siatkowej chłopców

Finaliści turnieju piłki siatkowej chłopców.


Konkurs języka angielskiego Easter Card

Konkurs języka angielskiego Easter Card.


J. angielski in my life

J. angielski in my life.


Laureaci sesji zimowej

Laureaci sesji zimowej - matematyka.


Olimpus historia

Olimpus historia.


Ernest Brodda

Wyróżnienie dla Ernesta Broddy w konkursie ,,Kartka z wakacji w kujawsko-pomorskiem". Konkurs zorganizowany pod patronatem posła Tadeusza Zwiefki.


Robert Skoczylas

Robert Skoczylas:
III miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Okręgu w kategorii juniorów.


Karolina Gulcz

Karolina Gulcz:
Medalistka Kajakowych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego.


Olaf Ossowicki

Olaf Ossowicki:
Król strzelców Klubu Piłkarskiego Zawisza. Najlepszy zawodnik turnieju Deichmann.


Oskar Schabowski

Oskar Schabowski:
Medalista w biegu na 400 m chłopców.


Patryk Witkowski

Patryk Witkowski:
Kajakarstwo - 8 medali, pływanie - 3 medale, biegi - 1 medal.


© sp45.bydgoszcz.pl E-mail: Pełny adres e-mail Szkoły